Pronađi svoj posao iz snova!

Filteri

Clear all filters

Industrija

Prikaži još

Lokacija

Profesija – klasifikacija

Model rada

Nivo iskustva

Prodavač/blagajnik (m/ž)

Bačelić Profi Shop, prepoznatljiv po vrhunskoj ponudi proizvoda i besprijekornom iskustvu kupovine, pruža izvanrednu priliku za razvoj karijere u dinamičnom okruženju. Ukoliko želite biti dio tima koji cijeni stručnost, inovacije i timski rad, pozivamo vas da se pridružite njihovom uspješnom putovanju.

Opis posla:
Rad s kupcima na blagajni, izdavanje robe i računa za robu te briga o točnosti financijskog poslovanja
Zaključivanje blagajne na kraju smjene i predaja utrška sukladno proceduri
Rad s kupcima na različitim odjelima trgovine i izvršavanje pripadajućih radnih zadataka (slaganje roben na police, održavanje opreme, isticanje cijena i deklaracija, vođenje brige o urednosti prostora)
Miješanje boja na mix mašinama
Zaprimanje reklamacija stranaka i izvještavanje prema zadanim procedurama
Sudjelovanje u kontrolnim i redovnim inventurama

Uvjeti:
SSS
Minimalno 2 godine prodajnog iskustva
Poželjno poznavanje sličnog asortimana i građevinskih proizvoda
Osnove rada na računalu (poznavanje MS Office paketa i POS sustava)
Razvijene komunikacijske vještine
Snalažljivost i ljubaznost u radu s kupcima

Pogodnosti:
Naknadu za prijevoz
Varijabilni dio plaće (mjesečni i godišnji bonusi)
Božićnice, uskrsnice i prigodne darove
Godišnji sistematski pregled i ostale specijalističke preglede
Teambuilding
Dodatne edukacije

Savjetnik u terenskoj prodaji

Mjesto rada: Zagreb, Split, Rijeka, Karlovac, Sisak, Križevci, Zadar, Slavonski Brod

Opis posla:

Širenje A1 baze putem izravne komunikacije s korisnicima izvan prostorija kompanije
Prezentacija ponude i prodaja najprikladnijih paketa proizvoda i telekomunikacijskih usluga korisnicima
Kontakt i razvoj dugoročnog i kvalitetnog odnosa s klijentima
Pružanje povratne informacije nadređenom o situaciji na tržištu i interesima korisnika

Uvjeti:

Iskustvo u direktnoj prodaji je prednost, ali nije uvjet
Razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
Orijentacija prema rezultatu i sklonost timskom radu
Sposobnost predstavljanja poželjnog imidža tvrtke pri interakciji s klijentima

Pogodnosti:

Dodatne mjesečne fiksne financijske pogodnosti u iznosu od 180 EUR + bonusi
A1 flat tarifa u RH + 150 GB interneta mjesečno
Povećanje plaće nakon tri mjeseca od početka rada
Mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u modernoj i internacionalnoj kompaniji
Dopunsko zdravstveno osiguranje i MultiSport kartica uz subvencioniranu cijenu
Razni popusti na wellness, kulturne, gastro, medicinske i ostale usluge
Slobodni dani za volontiranje i davanje krvi
Božićnica i pokloni za djecu

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju, Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, OIB 35539279541, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09, a na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21, koje zastupa direktor Aleksandar Hangimana.

Key Account Manager

Job description:

proposing, planning, preparing, executing and reporting on marketing and other activities for key partners in the field in accordance with work instructions for the cycles
presentation and promotion of products and business at a highly professional level
planning, preparation (including pre- and post-visit analysis), execution and reporting on targeted personal visits to key clients – pharmacies and group presentations to their employees in accordance with valid work instructions in accordance with valid SPCs
monitoring, analysis and ensuring the appropriate level of stock of products
developing strategies to increase opportunities for achieving and nurturing partnerships with pharmacies
achieve, develop and maintain good relations with key clients in the territory (whole Croatia)
proposing specific strategic and tactical approaches and activities and their operational performance for key clients on the market
regular use of the customer relationship management system (CRM) and maintenance and updating of the database of pharmacies
presenting and promoting products at external events, congresses and fairs in which the company participates
active participation in e-learning courses, trainings, seminars and meetings for professional associates
taking care of the rational use of promotional materials, other marketing and work tools in such a way as to achieve optimal results with economy and optimal efficiency
monitoring, analysis and reporting on the state of the market with regard to company's products, competitive products and work activities in the field of work and proposing appropriate activities
performance of marketing and other activities in accordance with applicable rules, regulations and provisions
obtaining/receiving and sending/forwarding data on drug safety and other pharmacovigilance activities

Prodavač na sezoni m/ž

Manpower Hrvatska za neke od svojih klijenata, renomirane hrvatske trgovačke lance, traži veliki broj sezonskih radnika u prodaji u Istri, Kvarneru, Jadranskoj obali i otocima!  Onima koji dolaze izvan lokacije rada nudimo plaćeni kvalitetan smještaj, plaćen dolazak u mjesto rada i povratak kući.
Ukoliko ste zainteresirani provesti ljeto na moru, uživati i pritom zaraditi slobodno nam se javite!
Veselimo se vašoj prijavi!

Prodavač na sezoni (m/ž)

Mjesto rada: Hrvatska obala i otoci

NUDIMO:

atraktivne lokacije rada
plaćeni troškovi puta u mjesto rada i povratak kući
osiguran i besplatan smještaj
rad nedjeljom i blagdanima je dodatno plaćen
uvođenje u posao i mentorstvo
mogućnost dodatnog usavršavanja i razvoja
rad za neke od najpoznatijih i najvećih trgovačkih lanaca u Hrvatskoj
ugodnu, dinamičnu i pozitivnu atmosferu
mogućnost nastavka rada nakon sezone te profesionalnog napredovanja
početak rada: odmah!

OPIS POSLA:

izlaganje robe, kontrola kvalitete i roka trajanja robe
zaprimanje i propisno skladištenje robe
prepakiravanje i označavanje robe
rad na blagajni
brzo, točno i uredno izvršavanje zadanih poslova
izražena ljubaznost u odnosu prema kupcima
dodatni poslovi po potrebi

UVJETI:

poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima – nije uvjet
komunikativnost, spremnost na rad i odgovoran pristup poslu
sklonost timskom radu

Pregled posla

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.