Bačelić Profi Shop, prepoznatljiv po vrhunskoj ponudi proizvoda i besprijekornom iskustvu kupovine, pruža izvanrednu priliku za razvoj karijere u dinamičnom okruženju. Ukoliko želite biti dio tima koji cijeni stručnost, inovacije i timski rad, pozivamo vas da se pridružite njihovom uspješnom putovanju.

Opis posla:
Rad s kupcima na blagajni, izdavanje robe i računa za robu te briga o točnosti financijskog poslovanja
Zaključivanje blagajne na kraju smjene i predaja utrška sukladno proceduri
Rad s kupcima na različitim odjelima trgovine i izvršavanje pripadajućih radnih zadataka (slaganje roben na police, održavanje opreme, isticanje cijena i deklaracija, vođenje brige o urednosti prostora)
Miješanje boja na mix mašinama
Zaprimanje reklamacija stranaka i izvještavanje prema zadanim procedurama
Sudjelovanje u kontrolnim i redovnim inventurama

Uvjeti:
SSS
Minimalno 2 godine prodajnog iskustva
Poželjno poznavanje sličnog asortimana i građevinskih proizvoda
Osnove rada na računalu (poznavanje MS Office paketa i POS sustava)
Razvijene komunikacijske vještine
Snalažljivost i ljubaznost u radu s kupcima

Pogodnosti:
Naknadu za prijevoz
Varijabilni dio plaće (mjesečni i godišnji bonusi)
Božićnice, uskrsnice i prigodne darove
Godišnji sistematski pregled i ostale specijalističke preglede
Teambuilding
Dodatne edukacije

Prednosti

Prijava za posao

Uključi poruku našim konzultantima
Učitaj životopis i slijedećim formatima: DOC, DOCX, PDF, HTML i TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!