Pronađi svoj posao iz snova!

Filteri

Clear all filters

Industrija

Prikaži još

Lokacija

Profesija – klasifikacija

Model rada

Nivo iskustva

Referent nabave i logistike (m/ž)

Mjesto rada: Sesvete

Opis posla:
Operativni i administrativni rad u poslovima nabave
Analiza tržišta i praćenje procesa nabave
Komunikacija i koordinacija s dobavljačima i prijevoznicima
Ažuriranje evidencija i drugih internih dokumenata
Redovita komunikacija s timom u svrhu osiguravanja pravovremene isporuke
Praćenje i nadzor troškova i kvalitete logističkog procesa

Uvjeti:
SSS/VŠS/VSS
Poželjno radno iskustvo u administrativnim poslovima
Napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
Dobro poznavanje MS Office paketa

Pogodnosti:
Rad u internacionalnom poslovnom okruženju
Službeni laptop i mobitel
Slobodni vikendi
Naknada za prijevoz i obrok
Ugovor na neodređeno s probnim radom
Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja

Agent za teleprodaju (m/ž)

Što ćeš raditi:
•    Svakodnevna komunikacija s klijentima
•    Ažuriranje baze postojećih i potencijalnih korisnika
•    Prezentacija i prodaja usluga i proizvoda

Što očekujemo od tebe:
•    razvijene komunikacijske i interakcijske vještine
•    poznavanje rad na računalu (MS Office)
•    motiviranost, ljubaznost i timski rad
•    spremnost na usvajanje novih znanja
•    prodajne vještine

Što možeš očekivati od nas:
•    Službeni mobitel i laptop
•    Odlična financijska primanja uz odgovarajuće i primamljive bonuse
•    Rad u motiviranom i dinamičnom timu
•    Ugovor na neodređeno
•    Mogućnost napredovanja

Administrator u prodaji

Što ćete raditi?

• Vođenje internih evidencija o kretanjima i statusu najma proizvoda i opreme
• Kontaktiranje i informiranje postojećih klijenata vezano za račune i poslove najma
• Izrada izlaznih faktura
• Rad na poslovima naplate
• Svakodnevni rad u Navision sustavu
• Vođenje evidencije stanja i statusa postojećih klijenata
• Priprema izvozne dokumentacije
• Rješavanje reklamacija

Što tražimo?

• VSS/VSŠ
• iskustvo rada (minimalno 1 godina) na relevantnim pozicijama
• MS Office – naglasak na Excelu
• Poznavanje rada u Navision sustavu
• Samostalnost u obavljanju zadataka
• Orijentiranost na detalje
• Znanje engleskog jezika u govoru i pismu.

Što nudimo?

• Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju
• Rad u jutarnjoj smjeni
• Slobodne vikende
• Naknadu za prijevoz
• Ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci

Pregled posla

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.