Mjesto rada: Zagreb, Split, Rijeka, Karlovac, Sisak, Križevci, Zadar, Slavonski Brod

Opis posla:

  • Širenje A1 baze putem izravne komunikacije s korisnicima izvan prostorija kompanije
  • Prezentacija ponude i prodaja najprikladnijih paketa proizvoda i telekomunikacijskih usluga korisnicima
  • Kontakt i razvoj dugoročnog i kvalitetnog odnosa s klijentima
  • Pružanje povratne informacije nadređenom o situaciji na tržištu i interesima korisnika

Uvjeti:

  • Iskustvo u direktnoj prodaji je prednost, ali nije uvjet
  • Razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
  • Orijentacija prema rezultatu i sklonost timskom radu
  • Sposobnost predstavljanja poželjnog imidža tvrtke pri interakciji s klijentima

Pogodnosti:

  • Dodatne mjesečne fiksne financijske pogodnosti u iznosu od 180 EUR + bonusi
  • A1 flat tarifa u RH + 150 GB interneta mjesečno
  • Povećanje plaće nakon tri mjeseca od početka rada
  • Mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u modernoj i internacionalnoj kompaniji
  • Dopunsko zdravstveno osiguranje i MultiSport kartica uz subvencioniranu cijenu
  • Razni popusti na wellness, kulturne, gastro, medicinske i ostale usluge
  • Slobodni dani za volontiranje i davanje krvi
  • Božićnica i pokloni za djecu
MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju, Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, OIB 35539279541, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09, a na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21, koje zastupa direktor Aleksandar Hangimana.

Prednosti

Prijava za posao

Uključi poruku našim konzultantima
Učitaj životopis i slijedećim formatima: DOC, DOCX, PDF, HTML i TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!