Pronađi svoj posao iz snova!

Model rada

Nivo iskustva

Prodavač (m/ž)

Opis zadataka i odgovornosti:
 Poznavanje asortimana robe
 Naručivanje robe potrebne za prodavaonicu
 Rad na blagajni
 Održavanje čistoće u radnim prostorijama
 Briga o popunjenosti prodajnog prostora
 Komunikacija s kupcima

Što očekujemo od tebe:
 SSS
Radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
Aktivno korištenje računala
Organiziranost i samostalnost u radu
Komunikacijske vještine i aktivna prodaja
Timski rad

Što nudimo:
Mogućnost usavršavanja i napredovanja
Nagrade za radne rezultate (dodatne stimulacije)
Naknada za prijevoz
Naknada za topli obrok
Ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja

Pomoćni radnik na odjelu finalizacije

MJESTO RADA: Zagreb (istok)

OPIS POSLA:
pranje i dezinficiranje tehnoloških linija
osiguravanje reda, čistoće i discipline na tehnološkoj liniji
punjenje, brojenje, pakiranje, ljepljenje u procesu proizvodnje
priprema i dostava ambalaže i repromaterijala
utovar-istovar robe
pridržavanje mjera zaštite na radu i upotrebe osobnih zaštitnih sredstava
obavljanje svih ostalih poslova prema nalogu neposrednog rukovoditelja

UVJETI:
NKV/SSS
Spremnost za rad u tri smjene
Iskustvo rada u proizvodnji (nije uvjet)
Marljivost, pouzdanost i odgovornost

POGODNOSTI:
mjesečni bonusi
dodaci za smjenski rad
dodatak za topli obrok
plaćeni troškovi prijevoza
mogućnost zaposlenja na neodređeno

Mehaničar u proizvodnji (m/ž)

Lokacija rada: Zagreb (istok)

Opis radnog mjesta:
Pripremanje postrojenja za točenje (podešavanje i kalibriranje)
Otklanjanje svih mehaničkih zastoja i sitnih kvarova
Vođenje i ažuriranje tehničko-tehnološke dokumentacije
Planiranje preventivnog i tekućeg održavanja
Ostali poslovi prema nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti:
SSS (poželjno strojarski smjer)
Radno iskustvo min. 1 godina
Rad u 3 smjene
Sklonost timskom radu

Pogodnosti:
Fiksni mjesečni bonusi
Naknada za prijevoz i topli obrok
Božićnica, uskrsnica, regres, dar za dijete
Organizirana prehrana (kantina) u prostorijama poslodavca po pristupačnim cijenama
Plaćene edukacije
Mogućnost napredovanja
Početni ugovor na određeno vrijeme sa ciljem zasnivanja stalnog radnog odnosa
Sigurno i stabilno okruženje – provođenje organiziranog sustava zaštite na radu

Operater u proizvodnji

Rad na automatskim i poluautomatskim strojevima i praćenje rada strojeva
Rješavanje manjih problema tijekom punjenja proizvoda
Kemijska i termička dezinfekcija strojeva za punjenje prije početka punjenja
Poslovi dorade trgovačke robe i izvoznih Badel proizvoda
Svakodnevno pranje i čišćenje strojeva i radnog mjesta
Praćenje količine repromaterijala u proizvodnji
Obavljanje poslova manipulacije robe viličarom
Izvještavanje i ispunjavanje obrasca za praćenje procesa, kvalitete i zastoja

Uvjeti:
NKV
Radno iskustvo nije potrebno
Poželjno iskustvo rada s viličarem ali nije uvjet

Pogodnosti:

Pregled posla

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.