Lokacija rada: Zagreb (istok)

Opis radnog mjesta:
Rad na automatskim i poluautomatskim strojevima i praćenje rada strojeva
Rješavanje manjih problema tijekom punjenja proizvoda
Kemijska i termička dezinfekcija strojeva za punjenje prije početka punjenja
Poslovi dorade trgovačke robe i izvoznih Badel proizvoda
Svakodnevno pranje i čišćenje strojeva i radnog mjesta
Praćenje količine repromaterijala u proizvodnji
Obavljanje poslova manipulacije robe viličarom
Izvještavanje i ispunjavanje obrasca za praćenje procesa, kvalitete i zastoja
Ostali poslovi prema nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti:
NKV
Radno iskustvo nije potrebno
Sklonost timskom radu
Rad u 3 smjene
Poželjno iskustvo rada s viličarem ali nije uvjet

Pogodnosti:
Fiksni mjesečni bonusi
Naknada za prijevoz i topli obrok
Božićnica, uskrsnica, regres, dar za dijete
Organizirana prehrana (kantina) u prostorijama poslodavca po pristupačnim cijenama
Plaćene edukacije
Mogućnost napredovanja
Početni ugovor na određeno vrijeme sa ciljem zasnivanja stalnog radnog odnosa
Sigurno i stabilno okruženje – provođenje organiziranog sustava zaštite na radu

Prednosti

Prijava za posao

Uključi poruku našim konzultantima
Učitaj životopis i slijedećim formatima: DOC, DOCX, PDF, HTML i TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!