Lokacija rada: Zagreb (istok)

Opis radnog mjesta:
Pripremanje postrojenja za točenje (podešavanje i kalibriranje)
Otklanjanje svih mehaničkih zastoja i sitnih kvarova
Vođenje i ažuriranje tehničko-tehnološke dokumentacije
Planiranje preventivnog i tekućeg održavanja
Ostali poslovi prema nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti:
SSS (poželjno strojarski smjer)
Radno iskustvo min. 1 godina
Rad u 3 smjene
Sklonost timskom radu

Pogodnosti:
Fiksni mjesečni bonusi
Naknada za prijevoz i topli obrok
Božićnica, uskrsnica, regres, dar za dijete
Organizirana prehrana (kantina) u prostorijama poslodavca po pristupačnim cijenama
Plaćene edukacije
Mogućnost napredovanja
Početni ugovor na određeno vrijeme sa ciljem zasnivanja stalnog radnog odnosa
Sigurno i stabilno okruženje – provođenje organiziranog sustava zaštite na radu

Prednosti

Prijava za posao

Uključi poruku našim konzultantima
Učitaj životopis i slijedećim formatima: DOC, DOCX, PDF, HTML i TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!