Pronađi svoj posao iz snova!

Filteri

Clear all filters

Industrija

Prikaži još

Lokacija

Profesija – klasifikacija

Model rada

Nivo iskustva

Vozač u domaćem i međunarodnom prometu (m/ž)

Mjesto rada: Hrvatska / zapadna Europa

Opis posla:
Upravljanje teretnim motornim vozilom u domaćem i međunarodnom prijevozu
Preuzimanje i dostava robe prema rasporedu
Briga o dokumentima za robu, ambalaži i vozilo
Briga za rad rashladnog uređaja i održavanja uvjeta čuvanja robe u komorama
Preparkiravanje vozila, poslovi utovara i istovara robe
Izvještavanje disponenta i voditelja transporta o događajima na tržištu

Uvjeti:
Minimalno 1 godina radnog iskustva na sličnim poslovima
Obavezna vozačka dozvola C+E kategorije
Obavezano uvjerenje o položenom KOD 95
Poznavanje engleskog jezika je prednost

Pogodnosti:
Stimulativna primanja + dnevnice
Božićnica, uskrsnica, regres, pokloni za djecu
3. mirovinski stup
Rad u stabilnoj tvrtki
Mogućnost stalnog zaposlenja

Procurement Director

Procurement Manager (m/f)

Place of work: Zagreb

Job description:

Developing sound, cost-effective strategies for the purchasing of products/materials used in the business
Maintaining relationships with suppliers while continually scouting for additional vendors
Evaluating spending operations while seeking ways to improve and enhance the quality of products purchased and the timeliness of deliveries
Communicating with management regularly regarding the efficient flow of goods and services affecting production
Conducting cost analyses and setting benchmarks for improvement
Developing risk management procedures to mitigate losses in the event of product shortages
Supervising a purchasing team and delegating tasks across departments when necessary
Working closely with the company legal department to make sure contracts and terms are favorable

Requirements:

Minimum 5 years of work experience on similar managerial position
Advanced English knowledge (B2/C1)
Preferably Master’s Degree in Economics, Business and Finance
Outstanding management skills
Excellent negotiation skills
Strong organization skills
Written and verbal communication skills

Terenski komercijalist ambulantne prodaje (m/ž)

Mjesto rada: Dugopolje

Opis posla:
Svakodnevni obilazak i direktan kontakt sa postojećim i potencijalnim kupcima
Prezentacija proizvoda, prikupljanje upita i narudžbi kupaca
Isporuka robe kombi dostavnim vozilom
Informiranje kupaca o asortimanu proizvoda, cijenama, promotivnim akcijama, promotivnim materijalima
Unaprjeđenje i proširivanje prodaje
Odgovornost za naplatu
Upravljanje transportnim vozilom B kategorije

Uvjeti:
1 godina radnog iskustva u terenskoj prodaji
Vozačka dozvola B kategorije
Poznavanje engleskog jezika

Pogodnosti:
Stimulativna primanja
Bonusi na ostvarenu prodaju
Slobodni vikendi
Božićnica

Pregled posla

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.