Manpower Hrvatska za svojeg klijenta, renomiranu kompaniju, traži više djelatnika na poziciji:

PUNITELJ POSUDA POD TLAKOM (M/Ž)

MJESTO RADA:

  •  Karlovac ili Bakar

OPIS POSLA:

  •  Skladištenje ambalaže za punjenje i napunjenih boca, baterija i posuda na propisani način
  •  Manipulacija, utovar i istovar praznih i punih boca te posuda unutar pogona, u punionici i na skladištu
  •  Priprema i kontrola rada posuda pod tlakom za punjenje i rampi za punjenje
  •  Priprema i provedba procesa punjenja, te nadzor nad procesom punjenja i rada instalacija u skladu s propisanim procedurama
  •  Obavljanje i drugih poslova i zadataka u skladu s rasporedom i vrstom posla po nalogu neposrednog rukovoditelja

UVJETI:

  •  SSS (poželjno tehničko usmjerenje)
  •  Radno iskustvo poželjno ali nije uvjet
  •  Brzina, urednost, organiziranost, samostalnost, odgovornost, sklonost timskom radu
  •  Spremnost na timski rad

POGODNOSTI:

  •  Naknada za prijevoz u cijelosti
  •  Ugovor na neodređeno s probnim radom
  •  Slobodni vikendi
  •  Nagrada za radne rezultate
  •  Božićnica, uskrsnica i regres
  •  Darovi za djecu
  •  Osigurano stručno usavršavanje
  •  Mogućnost razvoja i napredovanja

Prednosti

Prijava za posao

Uključi poruku našim konzultantima
Učitaj životopis i slijedećim formatima: DOC, DOCX, PDF, HTML i TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!