Mjesto rada: Koločep

Opis posla:
Sudjelovanje u nabavi potrebnih namirnica na osnovu jelovnika i Prema normativima
Priprema hrane po narudžbi iz a la carte jelovnika
Kontroliranje kvalitete hrane prema utvrđenim standardima
Održavanje čistoće radnog mjesta
Pravilno korištenje kuhinjske opreme i uređaja

Uvjeti:
Iskustvo na sličnim ili istim poslovima
Spremnost na rad u smjenama
Spremnost na odrađivanje cijele ljetne sezone
Preciznost i urednost
Dobro snalaženje u stresnim situacijama
Želja za napredovanjem i učenjem
Ljubaznost i komunikativnost u radu s gostima

Pogodnosti:
Atraktivna financijska primanja
Smještaj u neposrednoj blizini hotela (soba se ne dijeli s kolegama)
Osigurana minimalno dva topla obroka u danu
Rad u vrhunskom, mladom i veselom timu kuhara
Mogućnost napredovanja i stalnog zaposlenja
Dinamično i poticajno radno okruženje

Prednosti

Prijava za posao

Uključi poruku našim konzultantima
Učitaj životopis i slijedećim formatima: DOC, DOCX, PDF, HTML i TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!