Mjesto rada: Rugvica

Opis posla:
Rad na ugradnji HVAC-a u jedinicu ili opremu unutar jedinice
Primjenjivanje radne dokumentacije, naloga i uputa za rad
Lemljenje cjevovoda i zavarivanje rashladnih, protupožarnih i ventilacijskih krugova
Prijavljivanje svih nepravilnosti (materijal, postupak, dokumentacija)
Izvršavanje dnevnih zadataka u okviru proizvodne linije
Sudjelovanje na sastancima projekta, tima ili odjela

Uvjeti:
SSS – metalska i tehnička struka (bravar, strojobravar, monter, zavarivač, računarstvo, računalni tehničar i slično)

Radno iskustvo poželjno, nije uvjet
Timski rad
Spremnost na rad u smjenama
Osnovno poznavanje engleskog jezika i rada na računalu

Pogodnosti:
Osigurano mentorstvo i uvođenje u posao

Mjesečni bonusi na rezultate
Božićnica, uskrsnica, nagrada za rad, dar za dijete
UNIQA dopunsko i dodatno zdravstveno osiguranje
Naknada za prijevoz u cijelosti
Ugovor na neodređeno s probnim radom
Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja

Prednosti

Prijava za posao

Uključi poruku našim konzultantima
Učitaj životopis i slijedećim formatima: DOC, DOCX, PDF, HTML i TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!