Mjesto rada: Kornati

Opis posla:
Sudjelovanje u nabavi potrebnih namirnica
Priprema svježih namirnica, poglavito ribe i morskih plodova
Pripremanje hladnih ribljih predjela i salata te pripremanje jela od sirove ribe
Rad na krušnoj peći i priprema jela ispod peke
Održavanje čistoće radnog mjesta

Uvjeti:
Završena srednja škola, zanimanje kuhar
Minimalno 3 godine radnog iskustva u kuhinji
Vrlo dobro poznavanje dalmatinske kuhinje (naglasak na ribljim jelima)
Iskustvo u pripremi slastica može biti prednost
Snalažljivost i želja za napredovanjem i učenjem

Pogodnosti:
Atraktivna i natprosječna financijska primanja
Osiguran smještaj, te pokrivene putne troškove
Mogućnost korištenja kraćih razdoblja odmora u duljini 4-5 dana svakih nekoliko tjedana
Mogućnost povratka kući u razdobljima van vrhunca turističke sezone
Osiguranu edukaciju za rad i upoznavanje prije početka sezone
Mogućnost napredovanja i rada kao stalni sezonac
Dinamično i poticajno radno okruženje

Prednosti

Prijava za posao

Uključi poruku našim konzultantima
Učitaj životopis i slijedećim formatima: DOC, DOCX, PDF, HTML i TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!