Pronađi svoj posao iz snova!

Filteri

Clear all filters

Industrija

Prikaži još

Lokacija

Profesija – klasifikacija

Model rada

Nivo iskustva

Strojar/Specijalist na održavanju m/ž

Manpower Hrvatska u ime uvaženog klijenta, brzorastuću hrvatsku grupaciju traži više kandidata za poziciju:

Strojar/Specijalist na održavanju m/ž

Mjesto rada: Varaždin

Opis radnog mjesta:
– održavanje strojeva i proizvodnih linija
– briga o ispravnosti strojeva
– otklanjanje kvarova na strojevima
– održavanje čistoće strojeva
– ostali poslovi održavanja u skladištu

Što tražimo:
– sistematičnost u radu
– spremnost na timski rad
– proaktivnost
– spremnost na učenje i kontinuirani razvoj

Uvjeti:
– KV, elektro/strojarskog smjera – poželjno
– radno iskustvo: min. 1 godina
– osnovno znanje rada na računalu (MS Office)
– B kategorija

Što nudimo:
– ugovor na neodređeno
– božićnica, uskrsnica, regres, dar za djecu do 15. god.
– rad u dvije smjene
– dinamično radno okruženje
– profesionalnu radnu okolinu
– mogućnost razvoja i napredovanja

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju, Zagreb, Ulica Grada Vukovara 23, OIB 35539279541, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09, a na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21, koje zastupa direktor Aleksandar Hangim

Pregled posla

Kapcsolat

Csapatunk örömmel áll rendelkezésére.